اتاق کودک با هدف کمک به کودکان برای یادگیری تفکر منطقی، افزایش مهارت‌های حسی حرکتی، اجتماعی و شناختی آنان شکل گرفته است. ابزار ما برای رسیدن به این هدف بازی است. در کارگاه‌های اتاق کودک مربی در کنار کودکان به عنوان همراه، در محیطی پرنشاط، با  انجام بازی‌های مختلف سعی می‌کند اهداف کارگاه‌ها را محقق سازد. تعاملی و غیررقابتی بودن فعالیت‌های کارگاه‌ها عامل مهمی در بالابردن سطح اعتماد به نفس کودکان است.

کارگاه ساخت و ساز

خانه ریاضیات کارگاه ساخت و ساز را برای دو رده سنی 4 تا 6 سال و 7 تا 9 سال برگزار می‌کند. برنامه این کارگاه‌ها به صورت زیر است:

پانسیون تابستانی خانه ریاضیات تهران - پانسیون تفکر علمی

پانسیون تفکر علمی با هدف رشد مهارت‌های فکری، تحلیلی، خلاقیتی و نیز مهارت‌های علمی کودکان و نوجوانان ۵ تا ۱۲ سال، با همکاری کارشناسان حرفه‌ای کلبه آفرینش فکر طراحی و اجرا خواهد می‌شود. در این دوره‌ها تلاش می‌شود بیش‌تر به جنبه‌هایی پرداخته شود که در آموزش‌های مدرسه مغفول مانده‌اند. هر پانسیون شامل چندین دوره ۶ یا ۱۲ جلسه‌ایست. اجرای پانسیون به صورت دو روز در هفته اجرا می‌گردد. مربیان دوره‌ها از نظر علمی، فارغ‌التحصیل در رشته‌های مرتبط با موضوع آموزشی از دانشگاه‌های برتر کشور هستند و از نظر روش برخورد با کودکان، با تجربه کافی و علاقمند به تعامل با کودکان هستند.

ثبت‌نام پاییز ۱۳۹۶ کارگاه‌های اتاق کودک

کارگاه‌های اتاق کودک با هدف کمک به کودکان برای یادگیری تفکر منطقی، افزایش مهارت‌های حسی حرکتی، اجتماعی و شناختی آنان طراحی شده است. ابزار ما برای رسیدن به این هدف بازی است. مربی در کنار کودکان به عنوان همراه، در محیطی پرنشاط، با انجام بازی‌های مختلف سعی می‌کند اهداف کارگاه‌ها را محقق سازد. تعاملی و غیررقابتی بودن فعالیت‌های کارگاه‌ها عامل مهمی در بالابردن سطح اعتماد به نفس کودکان است. تاریخ شروع کارگاه‌های ترم پاییز خانه ریاضیات از تاریخ 13 مهر و آخرین مهلت ثبت‌نام دوشنبه 10 مهر است.